SISTE OPPDATERTE STARTLISTE FREDAG 2. JUNI KL. 20.00

Postet av Syvde IL den 2. Jun 2017

PÅMELDING I KONKURRANSEN I SEKRETERIATET FRÅ KL. 09.00- 11.00.


Fornamn Etternamn Klasse IL-Klubb Stiller med lag
Inger Birte Vik 23- 34 6140 Syre
Karoline Lundås 23- 34 Syvde IL 6140 Syre
Kristine Alicia Vik 23- 34 6140 Syre
Andreas Skylstad 23- 34 Norangdal IL
Erling Hisdal 23- 34 IK Tjalve
Odd-Jonny Telseth 50- 54 Ørsta SK
Hans-Aksel Fjelldal 55- 59 Eid IL Eid IL
Merete Helgheim 35- 39 Gloppen friidrettslag
Anders Bringsvor 40- 44 Sandsøy IL Sandsøy IL
Thorbjørn Thorsen Ludvigsen 23- 34 Varegg SKANSKA
Eirik Voksøy Bringsvor 23- 34 Sandsøy IL Sandsøy IL
Robert Midtbø 18- 19 Åram/ Vankam FK ÅVK
Jann Olav Tjønneland 40- 44 Viksdalen IL
Anders Bellen 18- 19 Åram/Vankam FK ÅVK
Bjørn Oksavik 40- 44 Kondis Blikk,Stikk & Teknikk
Ole-Petter Storeide 18- 19 Fiskå IL ÅVK
Martin Hauge-Nilsen 23- 34 Kondis Blikk,Stikk & Teknikk
Trym Dalset Lødøen 15- 17 Haugen IL
Kristian Andreas Myklebust 15- 17 Hvalstad IL
Ivar Myklebust 50- 54 Hvalstad IL
Arthur Midtgaard 35- 39 Vartdal T&IL Marine Harvest
Arve Rindal 23- 34 Eid IL
Marius Wik Asklund 15- 17 Syvde il
Arild Bjarkø 60- 64 Os IL
Terje Åmelfot 35- 39 Ørsta Blikk, Stikk & Teknikk
Michael Rødsand 15- 17 Ålesund friidrettsklubb
Fredrik Midtbø 23- 34 Syvde IL Kristian & kostane
Kristoffer Nonstad 23- 34 La Sportiva Rando
Kristian Homdrom 23- 34 ÅSIL Kristian & kostane
Fredrik Hovdevik 18- 19 Åheim
Sigurd Nordal Eikrem 23- 34 Kristian & kostane
Hege Ringdal 18- 19 Sunnylven IL
Anders Bakkebø 55- 59
Kjell Asle Bakkebø 45- 49
Tord Asle Gjerdalen 23- 34 Fossum IF
Rasmus Haugen 18- 19 Hornindal I.L.
Therese Sjursen 40- 44 Bfg Bergen Løpeklubb
Harald Svein Nystøyl 45- 49 Hakallestranda Kondisjonslag Hakallestranda Kondisjonslag
Asgeir Hasund 45- 49 Marine Harvest Marine Harvest
Ann-Christin Korsedal 40- 44 Fjell og sykkelservice /Pulsn Skodje
Bjørn Ole Vassbotn 50- 54 Volda Turn og IL
Sondre Øvre-Helland 20- 22 Viking
Thomas Voksøy Bringsvor 23- 34 Sandsøy IL Sandsøy IL
Rune Aase Kalhagen 40- 44 Eid Motbakkelag
Karl Idar Vik 35- 39 Syvde IL Politiet Ålesund
Kornelius Linge Glomnes 18- 19 Valldal IL Valldal IL
Lars Åkernes Rimereit 20- 22 ÅOC
Eskil Linge Glomnes 15- 17 Valldal IL Valldal IL
Magne Eivind Glomnes 50- 54 Valldal IL Valldal IL
Stig Jonny Urke 40- 44 Fjell og Sykkelservice
Per Ivar Hovden 35- 39 SPIL Politiet Ålesund
Joachim Olsvik 45- 49 Ålesund og omegn sykkelklubb Politiet Ålesund
Martin Kristiansen 35- 39 Ellingsøy IL Politiet Ålesund
Ole Åkernes Rimereit 18- 19 Ålesund sykkelklubb
Andreas Nystøl 18- 19 Åram IL ÅVK
Wenche Bjørkeng 45- 49 Gjerdsvika
Lillian Todnem 40- 44
Oskar Vik 18- 19 Syvde IL ÅVK
Oscar Thunem 20- 22 Fiskå IL Marine Harvest
Geir Ruud 45- 49 Syvde
Øystein Mårstøl 35- 39 Ørsta Blikk,Stikk & Teknikk
Andreas Bakken 20- 22
Steffen André Kråkenes 23- 34



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.