SYVDE IDRETTSLAG 2019



STYRET

Leiar

Atle Midtbø

97114208

syvding@online.no

Nestleiar

Karoline Lundås

90870942

karoline.lundaas@outlook.com

Kasserar

Merete Vatne

40639987

merete_vatne@hotmail.com

Styremedlem

Ole Jørgen Strand

97098940

ole_j_strand@hotmail.com

Styremedlem

Bjørn Erik Drage

48146988

bedragr@gmail.com


Vara 1

Monika Skår

45475538

bjorn.skaar@mimer.no

Vara 2

Eivind Lars Øvregård

95144022

eivindlars@yahoo.no

DRIFTSSTYRE ØVERBERG SKISENTER

Leiar

Arild Midtbø

95021400

arild.midtbo@hotmail.no


Bjørn Skår

90866572

bjorn.skaar@mimer.no


Rolf Åge Sørdal

90798345

rolfage85@yahoo.no


Andre Sandnes

99223091

andre.sandnes@gmail.com


Kåre Lade

91738730

ladekare@gmail.com

TURGRUPPE

Leiar

Kåre Moen

95024562

kmook@online.no


Eivind Breiteig

91852799

eivbreit@hotmail.com


Kåre Nygård

47275126

kaarenyg@gmail.com

VALNEMD

Leiar

Magne Vik

97147096

magne69vik@gmail.com


Kurt Jarle Torvanger

97609464

kurttorvanger@hotmail.com


Torfinn Arnesen

95995450

torfinn.arnesen@gmail.com

REVISOR


Steinar Arne Nordal

41323069

san@tussa.com


Geir Nordal

48246325

geir.helge@tussa.com

uteTRENing med puls


Sara Larsson

48259605

sara.larsson906@gmail.com

Leiar

Siv N. Vik

91891815

siv.vik@comfort.as

HERRETRIM

Leiar

Atle Midtbø

97114208

syvding@online.no


Sigurd Asklund

91595972

asklun@gmail.com

MANDAGSTRENING

Leiar

Sigurd N.Eikrem

99555407

sigurdne@hotmail.no

SYKKEL

Leiar

Steinar Arne Nordal

41323069

san@tussa.com


John Nordal

95169710

johnorda@online.no


Oddveig Nordal

90941775

oddve-n@online.no

Org. nummer og kontoer.

Org. nummer: 891 963 122


Konto nummer: 3972.20.19761


VIPPS nummer: 16319

Syvde Idrettslag

Bli grasrotgiver i dag! Du kan bli grasrotgiver i alle Norsk Tippings kanaler eller ved å sende SMS 891 963 122 til 60000


Levert av IdrettenOnline